Series
Ratings
227
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0

Umamusume: Cinderella GrayRated ★ 3.0

SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 1.5
Taxi Driver 2Rated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 2.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Good BoyRated ★ 2.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5

DAN DA DANRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0