Series
Ratings
114

Relying on Heaven to Slaughter DragonsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Sense8Rated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.5
TitansRated ★ 2.5
Star Trek: Discovery Season 2Rated ★ 4.0
The Bletchley Circle: San FranciscoRated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
DisenchantmentRated ★ 3.0
TitansRated ★ 3.5
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0