Movies
Ratings
1158
Who's That Knocking at My Door?Rated ★ 3.5
The FakeRated ★ 2.0

The Man Standing NextRated ★ 2.0

The SwindlersRated ★ 3.0

The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0

The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0

AshfallRated ★ 3.0

ExitRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0

Green BookRated ★ 3.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0