Titles you rated

Spider-ManRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Dancer in the DarkRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 2.0

The ClassicRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 4.0
Winnie the PoohRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0