Movies
Ratings
217

The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0

FluRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 4.0

Inside MenRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5

The ThroneRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0

The Divine MoveRated ★ 4.5

AssassinationRated ★ 4.5

Deliver Us From EvilRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0

Be with YouRated ★ 4.5

Midnight SunRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 5.0

ExitRated ★ 4.5

Intimate StrangersRated ★ 5.0