Titles you rated


Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 0.5
The Woman KingRated ★ 2.0
NopeRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The CourierRated ★ 4.5

ParasiteRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0

The PrisonRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0

The Last PrincessRated ★ 4.0

The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 4.0

Han Gong-juRated ★ 3.5