Movies
Ratings
487
ClickRated ★ 3.0

VenomRated ★ 3.5
Big DaddyRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Heart Is 2Rated ★ 3.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.5

Midnight RunnersRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5

Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5