Series
Ratings
92
KaosRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The FrogRated ★ 4.0
Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5