Series
Ratings
91
Blue BoxRated ★ 3.0
Idol Time PriParaRated ★ 5.0
PriPara Season 4Rated ★ 4.0
PriPara Season 3Rated ★ 4.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 2.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 5.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0
Honey Lemon SodaRated ★ 2.5
Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
JeongnyeonRated ★ 2.0
Spice Up Our LoveRated ★ 4.5
No Gain No LoveRated ★ 5.0
Serendipity's EmbraceRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 3.0
A Sign of AffectionRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 1.0