Movies
Ratings
1479

SinkholeRated ★ 1.5

BugoniaRated ★ 4.0
BrickRated ★ 2.0

The Boy and the HeronRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The UglyRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 2.5
RoofmanRated ★ 3.5
Steve JobsRated ★ 2.5
Frankenstein: The Anatomy LessonRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 3.0

Pretty CrazyRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 2.5

Death Note: The Last NameRated ★ 3.5

Death NoteRated ★ 4.0

28 Years LaterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0

No Way UpRated ★ 2.0

No Other ChoiceRated ★ 3.5