Movies
Ratings
1944
Project Hail MaryRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 3.5

MaterialistsRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.0

BallerinaRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
September 5Rated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0