Series
Ratings
36
Men on a MissionRated ★ 0.5

Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 1.5

Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5