Series
Ratings
186
깡촌캉스Rated ★ 2.5

The Third CharmRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0
The BoondocksRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 2.0
The Price of ConfessionRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 1.0

Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Reckless ChallengeRated ★ 3.5
5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Naked Korean History Season 2Rated ★ 3.5
Coroner's DiaryRated ★ 2.5
Naked Korean HistoryRated ★ 3.5
마이턴Rated ★ 2.0
The Catstody WarRated ★ 1.0
AemaRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
Mikadono San Shimai wa Angai, ChoroiRated ★ 2.5