Movies
Ratings
83

Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Closer to HeavenRated ★ 4.5
BraveRated ★ 3.0

Over My Dead BodyRated ★ 3.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 3.0

Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0

MatildaRated ★ 5.0

Forever the MomentRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 5.0
LucyRated ★ 2.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0