Series
Ratings
105
The Last of Us Season 1Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 2.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 5.0
My NameRated ★ 5.0