Titles you rated
MomentumRated ★ 3.0
The GentlemenRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Harry BrownRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 0.5
Piece of CakeRated ★ 3.0
FirestormRated ★ 3.5
Detective Mitarai's Casebook: The Clockwork CurrentRated ★ 3.0
Killing For The ProsecutionRated ★ 2.0
BombshellRated ★ 2.5
Acts of VengeanceRated ★ 3.0

Extreme JobRated ★ 3.5
Despite the Falling SnowRated ★ 3.0
The Crimes That BindRated ★ 3.0
blank 13Rated ★ 1.0
WhistleblowerRated ★ 3.0
Silent WitnessRated ★ 3.0
L StormRated ★ 3.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5