Movies
Ratings
1112

ExitRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5
AquamanRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.5
Always Be My MaybeRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
The DressmakerRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 2.5

A Hard DayRated ★ 3.5