Series
Ratings
73
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.5
Sex Education Season 4Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5

UnnaturalRated ★ 5.0

Legal HighRated ★ 5.0

Legal High SPRated ★ 5.0

Legal High 2Rated ★ 5.0

Legal High SP 2Rated ★ 5.0

Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0