Series
Ratings
34
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
BillionsRated ★ 3.5
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
BillionsRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.0
The Woman in the House Across the Street from the Girl in the WindowRated ★ 2.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.0
The Recruit Season 1Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Running PointRated ★ 3.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 3.5