Series
Ratings
287
Brush Up LifeRated ★ 4.0

Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
At a Distance, Spring is GreenRated ★ 3.0
Love RevolutionRated ★ 3.5
EXchange Season 4Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
ToGetHerRated ★ 1.5
Dear XRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5

Chainsaw ManRated ★ 2.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 4.5
AnnaRated ★ 2.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0