Series
Ratings
16
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5

Delicious GuysRated ★ 4.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Ode to Joy Season 2Rated ★ 4.5
다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 5.0
Gimsaengminui YeongsujeungRated ★ 4.0
Battle of TonguesRated ★ 4.0
Ode to Joy Season 1Rated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 4.0