Movies
Ratings
56

Joint Security AreaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0

Thread of LiesRated ★ 2.0
Son of GodRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 5.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0

FarinelliRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 5.0