Movies
Ratings
197
NoahRated ★ 2.0
Andrei RublevRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Color of PomegranatesRated ★ 2.0

BugoniaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
AnimaRated ★ 1.5
The Big ShortRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
HerRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0

BallerinaRated ★ 1.0

I Saw the DevilRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0

Triangle of SadnessRated ★ 3.0

MementoRated ★ 3.0