Titles you rated

Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No More BetsRated ★ 2.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 2.5
KimchiRated ★ 4.0

Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0
CallRated ★ 2.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Gulliver's TravelsRated ★ 1.5

Forever the MomentRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0

The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0

The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 1.5
Train to BusanRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0