Movies
Ratings
17
Don JonRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 2.5

Late AutumnRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0

PoetryRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5

Set Me FreeRated ★ 3.0

Intimate StrangersRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0

ExitRated ★ 5.0

BurningRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 4.0

Park Hwa-youngRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.5

Another ChildRated ★ 3.5