Series
Ratings
74
You and Everything ElseRated ★ 5.0
IronheartRated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
DoubtRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5