Titles you rated


ArrivalRated ★ 5.0

The HandmaidenRated ★ 5.0

The PriestsRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5

We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Tom at the FarmRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
MommyRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 5.0
17 AgainRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0

WhiplashRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0