Series
Ratings
73
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 4.5
Friends Season 2Rated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5

Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5