Movies
Ratings
224
SpotlightRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0

The Last PrincessRated ★ 2.0

Secretly, GreatlyRated ★ 1.0

Ode to My FatherRated ★ 2.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5

SunnyRated ★ 4.0

SnowpiercerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0

The RevenantRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
The Lion King 1½Rated ★ 5.0