Titles you rated
Dear XRated ★ 3.5
A Korean OdysseyRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 2.5
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
태풍상사Rated ★ 4.0
The PlaylistRated ★ 2.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0

Friendly RivalryRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 4.5
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.5