Movies
Ratings
99
Total EclipseRated ★ 4.0

The UnjustRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 3.0
Flags of Our FathersRated ★ 2.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 2.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0

MasqueradeRated ★ 4.5
Sione's WeddingRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.5
RosaRated ★ 2.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
ChicagoRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 1.5
FlightplanRated ★ 2.5
Die HardRated ★ 4.5
AlienRated ★ 3.0