Titles you rated


ExhumaRated ★ 2.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.5
CellularRated ★ 4.0

Escape from MogadishuRated ★ 3.5

Will You Be ThereRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.5

WhiplashRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0

Little ForestRated ★ 3.5

Nameless GangsterRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 3.5

Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The Kissing Booth 2Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0

Take PointRated ★ 2.5