Movies
Ratings
500
Lost in StarlightRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The Scent of LoveRated ★ 3.0

I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0

ExhumaRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.5

RansomedRated ★ 3.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5