Titles you rated

No Other ChoiceRated ★ 2.5

HereditaryRated ★ 4.0

28 Years LaterRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 4.0
MantisRated ★ 1.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
Love UntangledRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 3.0
Happy GilmoreRated ★ 2.5
Murder MysteryRated ★ 2.5
LobbyRated ★ 3.0

Perfect DaysRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 2.5

Hot Young BloodsRated ★ 3.0- Error!Rated ★ 4.0

The Fall GuyRated ★ 1.5
Happy Gilmore 2Rated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 3.5