Movies
Ratings
1090

ParasiteRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0

DefaultRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5

FamilyhoodRated ★ 2.0

A Violent ProsecutorRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 2.0

The PriestsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5

TunnelRated ★ 3.5

GyeongjuRated ★ 4.0

The HandmaidenRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
TedRated ★ 2.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5