Movies
Ratings
26

Radio StarRated ★ 4.0

My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0

Spirited AwayRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0

Howl's Moving CastleRated ★ 5.0

The Front LineRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 4.0

Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0

Man on the EdgeRated ★ 3.0

DerangedRated ★ 2.0

FriendRated ★ 4.0

Forever the MomentRated ★ 4.0
The PunisherRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0