Movies
Ratings
383
EragonRated ★ 1.5

Basic InstinctRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
A Special LadyRated ★ 1.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5

MementoRated ★ 4.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0