Series
Ratings
180
As You Stood ByRated ★ 2.0
AemaRated ★ 3.5
TrespassersRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 2.5

DAN DA DANRated ★ 4.5

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
EviliveRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 1.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Kidnapping DayRated ★ 3.5
IchigekiRated ★ 3.5
Let's Get DivorcedRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0

VivantRated ★ 2.0