Movies
Ratings
730

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
Body of LiesRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5

The Equalizer 2Rated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0

The EqualizerRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Set It UpRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
SlamRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5