Movies
Ratings
1213
The VowRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5

ArrivalRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 3.0
Happiest SeasonRated ★ 4.0
Little White Lies 2Rated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
The PromRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5

Baby DriverRated ★ 3.5
An Easy GirlRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0

Knives OutRated ★ 3.5

ParasiteRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0