Titles you rated
Superman ReturnsRated ★ 3.0

A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Fun MovieRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 3.5

Attack the Gas Station 2Rated ★ 3.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 3.0

Death NoteRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5

The TowerRated ★ 3.0
My Secret PartnerRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 3.5
A Growing BusinessRated ★ 3.0

Nameless GangsterRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Heaven's SoldiersRated ★ 2.5

Peppermint CandyRated ★ 3.0

Cold EyesRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0