Movies
Ratings
1105
The SubstanceRated ★ 4.5
A House of DynamiteRated ★ 2.5

SicarioRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 3.0

Paddington in PeruRated ★ 3.5

Kamome DinerRated ★ 3.0
The Kissing BoothRated ★ 3.0

A Simple FavorRated ★ 3.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 5.0

Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.0
Alien: RomulusRated ★ 2.0
TwistersRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5