Titles you rated

Narco-SaintsRated ★ 4.5
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.5
Love AlarmRated ★ 3.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 0.5
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
VincenzoRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
プライドRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5