Titles you rated
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0
Eddie the EagleRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 3.5
DownfallRated ★ 3.5

The ThievesRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0