Titles you rated

Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
CoralineRated ★ 4.0

The MediumRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 3.5

NoiseRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.5

Yadang: The SnitchRated ★ 2.5

Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.0

Nothing SeriousRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

Joint Security AreaRated ★ 3.5

1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5