Movies
Ratings
299
SpyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Crimson PeakRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
Movie 43Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 3.0

Pom PokoRated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 0.5
21 Jump StreetRated ★ 4.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 1.0
Killer ToonRated ★ 0.5