Movies
Ratings
914
The King's WardenRated ★ 4.0

Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0

Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
Love ResetRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5

6/45Rated ★ 3.0

StreamingRated ★ 1.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
NonnasRated ★ 3.5

The Wild RobotRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 4.5
DogManRated ★ 4.0