Titles you rated


VeteranRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
The MimicRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0

A Taxi DriverRated ★ 4.0

LolitaRated ★ 3.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
LifeRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 5.0
A DayRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0

The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5