Titles you rated
The World of LoveRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 4.0

6/45Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The UglyRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0

The Wind RisesRated ★ 1.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Omniscient ReaderRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0

Triangle of SadnessRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.0
Plankton: The MovieRated ★ 2.0