Movies
Ratings
978
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
SnatchRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0

Furious 7Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0

The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.5

Despicable Me 3Rated ★ 2.5
The VillainessRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5

The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 1.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 1.5